KONST / Litografier / Färglitografi 11978024
nr 1197 8024
Gösta Gustavson
(1931-2008), Sverige
Färglitografi, "Vinterdag i Stockholm. Signerad, numrerad 122/300. Motiv: ca 60x50cm (med ram ca 75x67cm)
Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 19:29:05
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
6
700 kr
500 kr
6
600 kr (Budbetjänt)
7
800 kr
6
7
1.000 kr
6
6
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Gösta Gustavson
Läs mer om Gösta Gustavson